ingiltereforum.com

İngiltere'de Yaşam,Vize ve Eğitim Bilgi Kaynağı - %100 Doğru Bilginin Adresi !..

Giriş | Kayıt

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 16 mesaj ] 

24 Kas 2012 23:18

yok yani tier 4 olmasi icin

Başa Dön Başa Dön

#

10 Ara 2012 17:53

gulden hanim ingiltereden vize uzatirken 6 aylik okula kaydoldum hesapta 2000 sterlin yeterli oluyomu

Başa Dön Başa Dön

#

16 Ara 2012 09:30

iyi gunler 1 subata kadar vizem var okulum 1 kasimda bitti ve ben 11 kasimdan beri turkiyedeyim simdi ingiltereye gidip okul kaydi yapip vixemi uzatmak istiyorum acaba havaalaninda sorun olurmu yani burdan mi kayit yapip gideyim yardimlarinizi bekliyorum

Başa Dön Başa Dön

#

26 Ara 2012 11:05

Merhaba,

Okula kayitli olduguna veya bitirdigine dair elinde bir sertifika veya belge var mi ?

Hangi okula gitmistin ?

Londinium Yurtdışı Eğitim

( http://www.londiniumedu.com )

info@londiniumedu.com

Tel: 0554 681 1238

Başa Dön Başa Dön
  Profil WWW

#

25 Haz 2015 10:30

paylaşımlarınız çok güzel direk yaşadığım sıkıntılara karşı cevap alıyorum sizden çok güzel :)

Başa Dön Başa Dön

#

21 Kas 2015 12:22

Merhaba,

12 Kasım 2015 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere, Tier 4 öğrenci vizesi için uygulanan yaşam masrafı şartında artış olacak. Londra’da eğitim görecek öğrencilerin aylık £1.020 yerine £1.265, Londra dışındaki şehirlerde eğitim görecek öğrencilerin ise £820 yerine £1.015 göstermesi gerekecek. Ayrıca, 12 Kasım 2015 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere, Birleşik Krallık’ta yerleşik durumda olan (established presence) öğrencilerin 2 aylık yaşam masrafı göstermeleri yeterli olmayacak. İlk kez başvuru yapan öğrenciler gibi yaşam masraflarını tam göstermeleri gerekecek. (9 aydan uzun süreli eğitimler için 9 aylık)

Çalışma İzni

Devletin finanse ettiği ileri eğitim kolejlerinde (publicly-funded further education colleges) eğitim görmek üzere 3 Ağustos 2015 ve sonrasında Tier 4 Genel öğrenci vizesi için yeni başvurular yapan öğrencilerin çalışma hakkı olmayacak. Sadece bir Birleşik Krallık üniversitesinde eğitim görmek üzere başvuru yapan öğrencilerin dönem boyunca haftada 20 saat ve tatil dönemlerinde tam zamanlı çalışma hakkı olacaktır. Yine 12 Kasım 2015 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere, sadece Birleşik Krallık üniversiteleri veya bağlı kolejlerinin sponsor olduğu Tier 4 (Genel) öğrencileri,vizesini Birleşik Krallık içinden uzatabilecek. Diğer özel kolejler ile devletin finanse ettiği kolejlerin BK’de başka bir eğitim görmek isteyen öğrencilerinin önce ülkeyi terk edip yurt dışından yeni bir Tier 4 vizesine başvuru yapmaları gerekecektir.

Londinium Yurtdışı Eğitim

( http://www.londiniumedu.com )

info@londiniumedu.com

Tel: 0554 681 1238

Başa Dön Başa Dön
  Profil WWW
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 16 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 2 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz