ingiltereforum.com

İngiltere'de Yaşam,Vize ve Eğitim Bilgi Kaynağı - %100 Doğru Bilginin Adresi !..

Giriş | Kayıt

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 4 mesaj ] 

06 Eyl 2009 14:24

ankara anlasmasi bolumunde soru sordum ve mesaijimi biri silmis.

sebebi nedir?

Başa Dön Başa Dön

#

07 Eyl 2009 04:28

Kullanıcı avatarı

kaba,hos olmayan bir uslup iceren mesajlar silinir sadece,bir yanlislik olmustur mutlaka.Sorunuz neydi acaba?

http://ideasturkey.com/
ideasturkey@gmail.com
TÜM SORULARINIZ SADECE FORUM ÜZERİNDEN MAX 48 SAAT İÇERİSİNDE YANITLANMAKTADIR!

Başa Dön Başa Dön
  Profil WWW

#

07 Eyl 2009 13:13

internette heryerde ayni seyler var.bir liste olusturulmus ve onun disinda kisisel deneyimini paylasan yok.tum forumlara da bu copy past yapilmis.copy past disinda bir bilgisi olan var mi diye sordum.silinmis.olabilir uslubu begenmeyebilirler.ama daha ilk gunden sansur uygulamanin mantigini anlamiyorum.ortada kufur yok hakaret yok.ben belirli kisilerin istedigi tarzda konusmak zorunda miyim? askeriye mi burasi?farketmez uyelikte silinebilir.herkes kendi yaginda kavrulur gider.ama eger ki gercekten genele hitap edilmek isteniyorsa karsisindakine de saygi duyulmasi lazim.bu kurallara karsi sil.bunu banla.moderatorculuk oynanmiyor umarim burda.ciddi bir yapiliyor.biraz daha hassas olunmali.benim bu konuda bircok bilgim var arastirmalarim var.bu tarz yaklasim olmasaydi forumda paylasmayi diger kisilere destek olmayi dusunuyordum.ne oldu silindi de mesaj? hos degil.

ilginiz icin tesekkurler gulden hanim..cevap vermis kadar oldunuz.

Başa Dön Başa Dön

#

07 Eyl 2009 14:12

Kullanıcı avatarı

bahsettiğiniz gibi bilgi sahibiyseniz yazabılırısnız elbette.

Ancak sitemiz ingiltereye kapagı atmaya çalışanlar için oluşturulmuş bir site değildir.O yüzden o tarz konularda sadece genel bilgi bulabilirsiniz diğer konularda olduğu gibi destekçiniz olamayız.forum üyelerimiz eğitim ve ülkesine hizmet amaçlı ingiltereye giden gencler.Bu profil bozulsun istemiyorum.

Bu forumda eğitim amaçlı ingiltereye gidecek kişilere vize ve eğitim anlamında destek verilir.ve bu yüzden İngilterede yerleşim hakkında dediğiniz gibi heryerde olan klasik yazılar vardır sadece.

ve forumda değil kaba sözlere iğneleyici laflara bile yer yoktur.Bilginiz varsa buyrun paylaşın alacak birileri vardır elbet.ama forum kullanıcı profilimiz o yönde değil konuya ragbet yada katılımcı olacağını sanmam.

http://ideasturkey.com/
ideasturkey@gmail.com
TÜM SORULARINIZ SADECE FORUM ÜZERİNDEN MAX 48 SAAT İÇERİSİNDE YANITLANMAKTADIR!

Başa Dön Başa Dön
  Profil WWW
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 4 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 2 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz