ingiltereforum.com

İngiltere'de Yaşam,Vize ve Eğitim Bilgi Kaynağı - %100 Doğru Bilginin Adresi !..

Giriş | Kayıt

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 4 mesaj ] 

10 Mar 2010 14:52

Kullanıcı avatarı

Aşağıdaki soruyu pedicapçı arkadaşlara iletiyorum.En doğru cevabı onlardan alırız sanıyorum.

viewtopic.php?f=31&t=60&start=50 soru yandaki linkte son sayfada yer almaktadır.Aşağıyada kopyaladım benim verdiğim cevap ile birlikte.

bili_1977
Merhaba.Ben çift vatandaşım,Bulgaristan ve Türkiye.İngilterede pedicap işini yapmak istiyorum(çalışmak).Hangi statü altında bu işi yapabilirim.Yasal yollardan demek
istedim.Öğrenci deyilim ve 38 yaşında bir bayım.Konaklama konusunda yardımcı oluyormusunuz?Şimdiden teşekür ederim.

gulden
Pedicap için bir izin almanıza gerek yok zannediyorum ama net cevap için pedicapçı arkadaşlara soralım.hem bu iş hakkında deteylı bilgide almış olun.Konaklama konusunda ben şahsen sadece okulumuz öğrencilerine yardımcı olabiliyorum ancak forum içinde ev sahibi olan odalarını kiraya veren arkadaşlar var onlar yardımcı olacaklardır mutlaka.Yaşınız ile ilgilide bir sıkıntı yok.

http://ideasturkey.com/
ideasturkey@gmail.com
TÜM SORULARINIZ SADECE FORUM ÜZERİNDEN MAX 48 SAAT İÇERİSİNDE YANITLANMAKTADIR!

Başa Dön Başa Dön
  Profil WWW

#

11 Mar 2010 17:25

Selam,

Pedicab isi yapmak icin gereken en buyuk vasif bisiklet surebilmek! Bunun hariindeki detaylari size verilen egitim sirasinda ogreniyorsunuz zaten. Egitiminiz birkac saatten 1-2 gune kadar surebilir. Bu tamamen sizin arac hakimiyetinizi nekadar zamanda saglayacaginiza bagli.

Pedicab isini yapan kisiler 17 den 55'e kadar erkek ve kadin her guruptan insanlar!

Bildigim kadari ile geldiginiz zaman kendinizi serbest calisan olarak kayedttirip hicbir kisitlamaya maruz kalmaksizin bu isi yapabilirsiniz. Daha genis bilgi ve kalacak yer hususunda Erdal; 00447772746433 arayabilirsiniz.

Bol sanslar

Başa Dön Başa Dön

#

31 Oca 2012 11:56

Bilgilendirme için çok teşekkürler.. Böyle bir imkan olduğunu daha önce bilmiyordum.. Sizlerin sayesinde öğrendim.. Yalnız bir sorum olacak.. Pedicepleri nasıl bulacağız? Günlük kiralık pedicepler bulabilir miyiz? Yoksa bunları satın almak mı lazım? Bu iş öğrenciyken yapılabilecek eğlenceli bir iş gibi gözüküyor.. Hem insanlarla konuşarak ingilizcemi geliştirebilirim hem de yeni insanlarla tanışma fırsatı bulabilirim diye düşünüyorum.. Ayrıca bu işte çalışırken edindiğiniz tecrübeleri paylaşırsanız sevinirim.. İyi forumlar dilerim..

Başa Dön Başa Dön

#

31 Oca 2012 14:36

Kullanıcı avatarı

www.ingilteredeisimkani.com yada
http://www.carettarickshaw.com/ 'dan Bilal bey'e ulaşabilirsiniz.

İki site'de aynı kişiye bağlıdır.

http://ideasturkey.com/
ideasturkey@gmail.com
TÜM SORULARINIZ SADECE FORUM ÜZERİNDEN MAX 48 SAAT İÇERİSİNDE YANITLANMAKTADIR!

Başa Dön Başa Dön
  Profil WWW
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 4 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 2 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz