ingiltereforum.com

İngiltere'de Yaşam,Vize ve Eğitim Bilgi Kaynağı - %100 Doğru Bilginin Adresi !..

Giriş | Kayıt

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1 mesaj ] 

17 May 2011 20:12

merhabalar. Ben su an ingiltere kent'den yaziyorum. Buraya 3 ay once medical turistic vizemle geldim ve yaklasik 3 aydir erk arkadasimla birlikte yasiyorum. Erkek arkadasim ingiliz. Biz bundan 2,5 ay once home office'e evlilik (civil partnership) basvurusunda bulunduk bir turk avukat araciligiyla. Ve hala henuz bir yanit alamadik. Passaportum home officede ve vizem 1 hafta sonra sona eriyor. 9 may itibariyle home officeden evlilik izni sertifikasi almaksizin evlenilebiliniyor fakat passoportum olmadi icin beklemedeyim.

1- passaportum bana gelmeden vizem biterse yinede evlemebilirmiyiz?

2- eger evlenebiliyorsak tr'ye gidip yeni bir vize mi cikatmaliyim yada buna gerek kalmaksizin burdan halledebilirmiyim?

2- eger evlenebiliyosak esler icin istenen dil sinavina avukatimin bana verdigi asli yerine gecer kaseli passport fotokopimle girebilirmiyim? Eger bu mumkun degilse vizem bittikten sonra bu sinava ne sekilde girebilirim?

3- eger evlenemiyorsak passportumu en acil sekilde home officeden nasil geri alabilirim?

Cok tesekkurler simdiden...

Başa Dön Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 2 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz