ingiltereforum.com

İngiltere'de Yaşam,Vize ve Eğitim Bilgi Kaynağı - %100 Doğru Bilginin Adresi !..

Giriş | Kayıt

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 8 mesaj ] 

14 Nis 2011 18:11

MERHABA

Arkadaslar bircogumuzun ogrenci vizesi cilesinden kurtulup biraz olsun rahat nefes alabilmek icin cabaldiginin farkindayiz hepimiz.

Bu uzun arastirma ve en uygun basvuru yontemini kesfetmemin sadece 12 gun sonrasinda bugun itibariyle sonucu aldim :)))

evet Ankara vizem geldi ve havaya ucmus durumdayim. Artik okulda devamlilik ve ogrenciyim diyE Turklerin elinin altinda saati 3 4 punda hayvan gibi calismamiza gerek kalmadi.

Isin en ilginc tarafi ise piyasada 1500 pound ile 800 pound arasinda degisen ucuk fiyatlarin aksine harika bir fiyata buldugum avukatima buradan tesekkurlerimi borc bilirim.

Evraklara elimi bile surmeden sadece 12 gunde herseyi halleti.Umarim hepini bu kadar sansli olabilirisniz.

Basarilar arkdaslar

Başa Dön Başa Dön

#

17 Nis 2011 16:34

Bunu tam olarak açıklar mısınız? Dil okulu öğrencileri içinde bu anlaşma geçerli mi? Teşekkürler.

Başa Dön Başa Dön

#

12 Haz 2011 09:51

Kaan yazdı:
Bunu tam olarak açıklar mısınız? Dil okulu öğrencileri içinde bu anlaşma geçerli mi? Teşekkürler.

merhaba Kaan bende dil okulundaydim... vize ucreti cok daha pahaliya gelcegi icin bunu yaptim

eger burdaysan cok dha kolay olur
07412599478 avukat konusunda elimi bile kagida degdirmedim ve cok sansliydim.. umarim sanda ayni fiyata yapar istedigin zman konsuruz bol sanslar

Başa Dön Başa Dön

#

12 Haz 2011 09:53

dil okulun kayit olma ve tekrar vize alicam derken harcadiginiz parayla neredeyse burada is kurabiliyorsunu en azindan artik okula gitmem gerekli seklinde bir baski hissetmiyorsunuz..
hersey geride kaliyor..

devamsizliktan korkup hocalara ne olur demekten bikmislar icin bence harika bir yol... ister kursa git ister yine ayni sartlarda calis...

tabi her zaman yaninda olmasi gerekeni unutma sans !!!

Başa Dön Başa Dön

#

15 Haz 2011 22:26

PHANTASO85 nickli UK uzmanı arkadaş... aklın sıra çaktırmadan reklamını yapmaya çalışmışsın ama komik duruma düşmüşsün. Hayatında ilk kez yurtdışına çıkacak olan ve buraya gayet güzel duygularla girip her türlü bilgiye açık olan arkadaşları belki kandırabilirsin ama unutma bu forumda oraları senden çok daha iyi bilen , senin şu an daha yeni yeni yürümeye başladığın yollardan çoktan dönmüş olan insanlar var.

Birincisi öğrenci vizesi bir çile falan değildir. Hedefi, kısa ve uzun vadeli amaçları olan insanlar bu amaçları doğrultusunda Birleşik Krallık'ta ilgili eğitimleri almak için öğrenci vizesi ile oralara gider ve kalırlar. Çok da güzel bir vizedir öğrenci vizesi , çile falan değildir inan bana.

Yine , '' devamsızlıktan korkup hocalara yalvarmaya son '' demişsin. Bu forumdaki insanlara sorsan bırak devamsızlığı, ellerinde olsa tüm günlerini dersliklerde geçirmeyi , oradaki zamanlarını maximum verimliliklte kullanmayı isterler. İnsanlar buradan kalkıp da oralara dersleri kırmak için değil, derslere girmek için gitmekteler.

Yazdıkların, yani devam mecburiyetini bir sorun olarak görmek, Ankara Antlaşmasına başvurarak oralara '' kapak '' atmayı düşünmek , hedefsiz amaçsız , oralara ne için gittiğini bilmeyen, kendi ülkesinde adam olmak yerine elin ülkesinde hizmetçi olmayı tercih edenlere yönelik şeyler.

Sen de şahsi çıkarların doğrultusunda , Ankara Antlaşmasının allayıp pullayıp aklınca reklamını yapmaya çalışmışsın . Forumda farklı başlıklarla farklı işler için de yine hafiften girişimlerin olmuş.

Ankara Antlaşması mı yapıyorsun ?, havaalanından öğrenci mi karşılıyorsun ? Konaklama mı ayarlıyorsun ? ne yapıyorsan yap ama bunu açıkça belirterek yap.

Son olarak , evraklara elini bile surmeden sadece 12 gunde herseyini halleden , piyasada 1500 pound ile 800 pound arasinda degisen ucuk fiyatlarin aksine harika bir fiyata buldugun o avukatina da benden selam söyle .

Başa Dön Başa Dön

#

15 Haz 2011 22:45

Kullanıcı avatarı

:)bir cok yonden katiliyorum.

http://ideasturkey.com/
ideasturkey@gmail.com
TÜM SORULARINIZ SADECE FORUM ÜZERİNDEN MAX 48 SAAT İÇERİSİNDE YANITLANMAKTADIR!

Başa Dön Başa Dön
  Profil WWW

#

05 Eki 2011 09:04

Selam, avukatinizin (danismaninizin) irtibat mailini yada tel.ini paylasir misiniz.
Ve merak ediyorum ne tip bir is planiyla basvurdunuz.
Cok tesekkurler.

PHANTASO85 yazdı:
MERHABA

Arkadaslar bircogumuzun ogrenci vizesi cilesinden kurtulup biraz olsun rahat nefes alabilmek icin cabaldiginin farkindayiz hepimiz.

Bu uzun arastirma ve en uygun basvuru yontemini kesfetmemin sadece 12 gun sonrasinda bugun itibariyle sonucu aldim :)))

evet Ankara vizem geldi ve havaya ucmus durumdayim. Artik okulda devamlilik ve ogrenciyim diyE Turklerin elinin altinda saati 3 4 punda hayvan gibi calismamiza gerek kalmadi.

Isin en ilginc tarafi ise piyasada 1500 pound ile 800 pound arasinda degisen ucuk fiyatlarin aksine harika bir fiyata buldugum avukatima buradan tesekkurlerimi borc bilirim.

Evraklara elimi bile surmeden sadece 12 gunde herseyi halleti.Umarim hepini bu kadar sansli olabilirisniz.

Basarilar arkdaslar

Başa Dön Başa Dön

#

05 Mar 2012 07:53

Kullanıcı avatarı

bi de sen şimdi ne vizesi aldın onu sormak lazım sana aslında :))

Başa Dön Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 8 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 2 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak: